Chroń Dziecko z Akademią Wilanowską!

Chroń Dziecko

Akademia Wilanowska jako realizator kampanii społecznej „Chroń Dziecko”.

Przez pół roku Akademia Wilanowska mieliśmy możliwość realizowania kampanii  społecznej Chroń Dziecko! Cyberprzemoc rani tak, jak przemoc fizyczna.”, której celem było przeprowadzenie ogólnopolskiej akcji zwiększającej świadomość rodziców, nauczycieli, dziennikarzy oraz organów ścigania na temat cyberprzemocy wśród dzieci.

Poprzeczka była postawiona bardzo wysoko a ugryzienie tego tematu wymagało nie lada zaangażowania. Pomimo tego, że kampania celowała w osoby dorosłe to cała sprawa dotyczyła bezpieczeństwa tych najmłodszych użytkowników sieci. Jednak to, co na pierwszy rzut oka wydaje się być przeszkodą zazwyczaj okazuje się tym, co prowadzi do sukcesu. Tak też było i w tym przypadku. 

Wykonaliśmy kilka świetnych produkcji filmowych, które możecie obejrzeć na naszym YouTube. Osobiście jesteśmy z Nich niezwykle zadowoleni, ale to do Was należy końcowy werdykt. Z tego względu zapraszamy Was do obejrzenia wszystkich i podzielenia się opinią. Poniżej przedstawiamy Wam jedną z nich dotyczącą child groomingu. 

Facebook